عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 25

3,350 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجنينة للبيع بقرية مراسي جريك بالساحل الشمال

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس المونتاج جلاله استلام فوري متشطب

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ماونتن فيو تشيل اوت بارك بحرى 426 م

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • فايا مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي
  • 20

    شاليه

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثاني علي كوستا لاجون مباشرآ زون E 3 غرف

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كومباوند سراي المستقبل مساحه 113متر

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • كمبوند لافند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,لافاندا

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كابيتال جاردن من بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 200 متر تشطيب سوبر لوكس 8 مليون

    Zein for real estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كمبوند حياه العين السخنه السعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مدينتي مساحة 166 متر دور خامس بالنادي ع حديقه

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • لاجونا فيلاز & تاون هومز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 17

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك فيلا فاخرة على أرض الغرود بجمعي

    Zein for real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز لوكيشن فيو بحر وحمام سباحه مفروش ومكييف

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse villa O west compound october

    Zein for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بحري فى قرية مورانو العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House Mont Galala توين هاوس مونت الجلالة

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التجمع الخامس علي شارع التسعين بين جميع الخدامات ـ

    Zein for real estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه في الرحاب 2 السعر لقطه توشطيب سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحمام سباحه خاص فيو على البحر بالكامل

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر مباشر بالفرش

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة