عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 21

3,350 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر - 12 سنة قسط

    Inn Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورًا على أرض الواقع في قلب العاصمة

    متصدر

    Experts Home logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ف نايا باي متشطب بالمطبخ جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب دايركت ع البحر جاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% اخر شقة دوبلكس للبيع بروف خاص فى سراى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • لايف بوينت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,لايف بوينت

    3 - 4 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس326م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى200ألف

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف من ORA متشطب قسط كوارتر 560ألف توتال27م

    متصدر

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على كريستال لاجون Finished+ACs+Kitche

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130م بجاردن متشطب قسط كوارتر633 ألف كاش16م

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقة دوبلكس للبيع 220م بروف خاص خصم 50% فى سراى

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على كريستال لاجون Finished+ACs+kitchen

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى المونت جلاله السخنه بمقدم 755 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • ماتارما بيتش ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس مطارمة,مطارمة بيتش ريزيدانس
  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه غرفتين متشطبه بالكامل في مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره وبتشطيب كامل للبيع فى كمبوند الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب شقه بتفاصيل مميزه جدا بأقل سعر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • سي بيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Maadi Group
    الدقهلية,المنصورة الجديدة