عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 23

3,350 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٦٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 126م prime لوكيشين دايركت علي دائري المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه علي البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحة الكلية: 200 م - ٤ غرف + ٣ حمام

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • المصيف

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    M2 Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه توين هاوس مفروش جاهز علي المفتاح

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ باقل سعر ماونتن ڤيو راس الحكمه فيلا ستاند الون

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة فاخرة للبيع في موقع متميز في أكتوبر

    Zein for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma –

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • فلو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لقطه باقل سعر في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لقطه باقل سعر في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول سي فيو في مرحلة ديبلو - مفروش

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ايفرست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي
  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بول للبيع امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ف ماونتن فيو راس الحكمه مفروش مكيف

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه- استلام فوري للبيع في مرحلة باروس

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن واسعه في ديبلو ماونتن فيو مفروش

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو مرحلة رودس

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • دابليو55

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع دور ارضي بجاردن في مرحلة كريت

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 270 م للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز

    4 - 6 غرفة