عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 18

2,678 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول في هاسيندا باي

    Zein for real estate logo image

    هاسيندا, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز واستلام فوري

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Mountain View October Park I Villa A Garden Middl

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريه لاڤيستا العين السخنه دور اول مميز

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • ليك يارد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة بدر,ليك يارد ريزيدنس
  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع لقطه في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع بنتهاوس فى امواج سديى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيللا 620 متر ارض بالحي الثاني مبنيه سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب550الف مقدم امتلك شاليه Pool View سعر كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اول سكن ڤيو كامل وايد جاردن في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ للبييع شقه 185 متر استلام فوري في كومباوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجنينة للبيع بقرية مراسي جريك بالساحل الشمال

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس المونتاج جلاله استلام فوري متشطب

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ماونتن فيو تشيل اوت بارك بحرى 426 م

    Zein for real estate logo image

6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٤١٤ جنيه/متر مربع

  • تاور باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tower Group for Real Estate and Tourism Development
    بورسعيد,تاور باي
  • 14

    شاليه

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثاني علي كوستا لاجون مباشرآ زون E 3 غرف

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كومباوند سراي المستقبل مساحه 113متر

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • امبر هيلز ميفيدا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا
  • 9

    شقة

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كمبوند حياه العين السخنه السعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مدينتي مساحة 166 متر دور خامس بالنادي ع حديقه

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك فيلا فاخرة على أرض الغرود بجمعي

    Zein for real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • ذا ايفرست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي