عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 14

2,678 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٩٬٧٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليهCrystal Lagoon V بمقدم590الف تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 101م لقطه واخده فيو VIP علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • بيتش فيو ريزيدينس من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر شقة للبيع155م تقسيط ع 12سنة امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا قرب المطار قسط كوارتر545ألف-كاش18م

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% بجوار مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • زا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية لمحبي الاستثمار بقلب المستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٣١ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • صن جيت اكستينشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٧١٢٬٨٦٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٤٬٥٥٠ جنيه

    فيلا 225م², قسط ربع سنوي 590 الف، توتال ٢٥ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٤٬٥٥٠ جنيه

    فيلا 225م², قسط ربع سنوي 590 الف، توتال ٢٥ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٤٬٥٥٠ جنيه

    فيلا 225م², قسط ربع سنوي 590 الف، توتال ٢٥ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٤٬٥٥٠ جنيه

    فيلا 225م², قسط ربع سنوي 590 الف، توتال ٢٥ مليون

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • ديل راي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Core Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة