عقارات للبيع في مصر بـ 650 ألف جنيه, صفحة 5

2,032 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع بمقدم 410 الف فقط في التجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 95م للبيع بفيو pool اقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • جولدن سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 = شقه 125م - كورنر 3 غرف + قسط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • سيان رأس سدر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,سيان

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غ بحري علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري سكاي دوبلكس بجوار مدينتي و قسط لحد 11 س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • لافيتا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,لافيتا الساحل الشمالي

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٨٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في ازها بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في هليوبوليس الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقوي خصم في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن في تيراس مقدم 495,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في تيراس بمقدم 530,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs خطوات للبحر بجوار فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو علي البحر في سيلفر ساندس سيدي حنيش

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري واخده VIP لوكيشن بفيو خيالي متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • مدي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    midar
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,مدي من مدار