عقارات للبيع في مصر بـ 650 ألف جنيه, صفحة 11

2,037 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • المصيف

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    M2 Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف
  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٠٧٬٩٦٠ جنيه

    باقساط على ١٢ سنه شقة فى تاج سيتي التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتي التجمع قسط 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 22

    شقة

    ٥١٤٬٨٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتي اقساط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • اواك بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • كريستال باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين