عقارات للبيع في مصر بـ 5 مليون جنيه, صفحة 5

47,046 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند باديه بالم هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • سكون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 89م بالبى6 تشطيب شركه بجوار الخدمات والاسترب

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    ذا شور, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م الترا سوبر لوكس دور 12 بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقة للبيع في كمبوند سراي مرحلة S1 125م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب في العين السخنه بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في كمبوند بادية بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في منتجع لاسيرينا العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بالتقسيط في بيلا فينتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • سرايات القطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قرية اجورا سيدي عبدالرحمن امام مراسي

    Alex Realestate logo image

    اجورا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل للبيع امكسيكو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أمكسيكو برادايز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي قرب قراقيش 145م سوبر لوكس

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثان بالرووف استلام فورى سانتا كلوز

    Arsam Real-estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة