عقارات للبيع في مصر بـ 5 مليون جنيه, صفحة 2

47,046 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه 3نوم 154م² بجاردن باقل سعر في one33

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر وموقع مميز بجوار مدينتى فى سراى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بلومار الدوم غرفتين فيو اللاجون بول و بحر

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بحديقه خاصه خطوات للبحر استلام متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP دابل فيو بحر و لاجون متشطب استلام فوري د

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع M Apartments –التوسعات الشمالية

    RE/MAX Everest logo image

    شقق إم, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع M Apartments –التوسعات الشمالية

    RE/MAX Everest logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس – 6 أكتوبر | استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع | كيان – بدر الدين

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه بجوار ماونتن فيو و امام طواحين الهواء

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 | فرصة استثمارية مميزة 80م

    KRE investments logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لوكيشن مميز فيو لاند سكيب مقدم1,5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري ع البحر مباشرة بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع كاش بالخمايل استلام فوري + روف

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤١١٬٠٣٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو لاندسكيب استلام فوري + تخصيص روف

    تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو تشيل اوت بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست فيو لاند سكيب بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بمقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٩ متر مربع

    ٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Vye Sodic موقع مميز جدًا جاهزة للاستلام

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مليون استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ع النادي بماونتن فيو اي سيتي بمقدم 1 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة