عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 5

4,384 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 = شقه 125م - كورنر 3 غرف + قسط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو متشطب اول صف على البحر - راس سدر

    Commercial Square logo image

    دايموند ريزورت, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٥٢٬٧٩٢ جنيه

    شقة علي واجهتين بحري prime location قسط علي 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب High End بمقدم720الف فيو بحري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Sea View في لافيستا متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م Sea View متشطب بالتكيفات مقدم مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ريتاج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Heraa
    سوهاج,مدينة سوهاج الجديدة,ريتاج 2
  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بـ أقل بمقدم في السوق - جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٧٣٬٦٢٢ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز اسكندرية واجهة بحرى مفتوحة

    Chance for Realestate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • بيتش فرونت فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غ بحري علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري سكاي دوبلكس بجوار مدينتي و قسط لحد 11 س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مباشر على كريستال لاجون متشطب +ACs+Kitc

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • سبكتروم

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 11

    شاليه

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر علي البحيره في مارينا 8 للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في ازها بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في هليوبوليس الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر في الR4 بالعاصمه بسعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٦٧٣٬٠٤٤ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالكامل بجوار سيتي سنتر الماظه

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١ متر مربع

    ٦٧٣٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • فيلات زايارد زايد الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PALMIER DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايارد

    3 غرفة