عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 9

4,384 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف سوبرلوكس ع بحر ادفع 580 ألف/كاش7.5

    Property Hills... logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب شاليهك قدام البحر فيو خيالي بأقل سعر في السوق

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف سوبرلوكس ع بحر ادفع 580 ألف/كاش7.5

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٣٬٢٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر، ٧٦٠ الف ربع سنوي توتال كاش ١٥ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٣٬٢٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر، ٧٦٠ الف ربع سنوي توتال كاش ١٥ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٦٣٬٢٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر، ٧٦٠ الف ربع سنوي توتال كاش ١٥ مليون

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٣٬٢٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر، ٧٦٠ الف ربع سنوي توتال كاش ١٥ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • يو بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tasheed Developments Company
    الاسكندرية
  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة
  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف/كاش13.560م

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بـ100الف مقدم فقط او كاش 15مليون-فترة محدودة

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 210م بمقدم 100الف او كاش 15مليون

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • وان ناينتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وان نانيتي