عقارات للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 9

1,212 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • سكاي رووف

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    القاهرة,مدينة نصر
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرفة نانى بالتجمع 5 مقدم 550ألف توتال11م

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • ستون ستريت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة461م قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 0% مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • أبتيرن - الأندلس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس
  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في جرين سكوير مساحه 256 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • البارك في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة