عقارات للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 10

1,212 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير- شقه‎ 135 م-استلام فورى -نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - جرين سكوير -205م+ 70م روف-استلم فورررى

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع مساحته 225م +126م رووف عليه خصم 50%

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن ( خصم للكاش 50 % ) + اقساط

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • نورث هاوس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Maskoon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس
  • 11

    شقة

    ٧٥٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 212م بحديقة خاصة فى كمبوندسراي بخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع فندقية على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٧٠٬٦٠٠ جنيه

    غرفة 87م مميزة للبيع في جراند لين اقساط تصل ل 14س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 60م متشطبة بسعر الطرح الاول بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب التجمع بالتقسيط على 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ازار ليجاسي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي بمقدم 5% و اقساط

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬٩٧٢ جنيه

    شقة فيو مفتوح خيالي متشطبه ultra modern بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع 212م بخصم 50% على طريق السويس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى شقة للبيع 115م مقدم 550 الف

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو بحري واجهتين بمقدم 520 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في افضل لوكيشن في الاندلس 1

    Zein for real estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع 158م +95م جاردن على طريق السويس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة