عقارات للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 45

1,210 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٣٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الثالث مساحه 301 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٢٠٠ جنيه

    القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت الوطن أرضى ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬٥٠٠ جنيه

    -القطعه E176 الحى التانى -المشروع واجهه على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الثالث مساحه 301 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265م روف كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220متر للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس--استلام فوري -دور خامس بروف 220 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة للبيع في كمبوند لافينير ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 888k=شقة بجاردن استلام الآن بتشطيب سوبرلوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه بجاردن التجمع 5 قسط ربع سنوى 460ألف

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع