عقارات للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 44

1,210 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3 غرف في التجمع بالجولدن سكوير بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م فى كمبوند اكاسا الما

    GCR Developments logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(144م+3غرف+متشطبه) بمقدم 850الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 870 ألف مقدم فيـلا كورنر واجهـة + خصـم مميز 64%

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    616 ألف + قسط 15 سنـة= تشطيب VIP +واجهة بحري مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% On Spot أو (مقدم 530 ألف + قسط 15 سنـة )!

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5% مقدم وقسط يصل ل 15% سنه امتلك وحدتك في العاصمة

    GCR Developments logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% ! أو قسط 12 سنة - لوكيشن وفيو نادي خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بمقدم 730 الف بجوار سوديك فى هليوبوليس

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز مفروش للإيجار – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    متصدر

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 850 ألف فـيو بحري مفتوح+لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 750 ألف بفيو خيالي مفتوح + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    900 ألف= استلم فوري بجوار الرحاب فـيو مفتوح +حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع