عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 18

1,110 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في "ايدن الرحاب" - نظام فندقي فاخر!

    Zein for real estate logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في جرين سكوير - مدينة المستقبل م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم 3غرف ماستر تشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بسعر لقطه شقة (3غرف) بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750,000=شقه (208 متر _فيو مفتوح على Water Feature)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف ماستر_ فيو مفتوح على Pool اقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس (210 متر)بأجمد فيو اقل سعر من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو كامل Green Area - استلام فوري -

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري دقايق من AUC تقسيط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات بمقدم744 ألف أوكاش21.830.00

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (757م + 3 ادوار +بتقسيمه ذكيه+ بخصوصيه كامله)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م للبيع على طريق السويس أقرب إستلام بمقدم5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 209 م بجاردن في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٬١١٠ جنيه/متر مربع