عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 447

11,405 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو جاهزه للاستلام بأقل مقدم من سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VGK - بالم هيلز أقل من سعر السوق

    Blu Real Estate Marketing logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في فايف سكوير المراسم – روف كبير

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50%خصم للكاش شقة بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 425م للبيع متشطبه تصلح للتقسيم كوحدتين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده 50%خصم للكاش شقة بجاردن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهه بحري صريح " Patio Sola Lavista بمقدم 550ألف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس استلام شهر9 بمرحله (Elect) بمقدم مغري

    Momentum logo image

3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 178م أرقي مرحلة B3 تشطيب فندقي

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس ريسيل استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر بأرقى منطقة نرجس5/مفروش بالتكيفات+خاصPOOL

    Summit Real Estate logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٢٦٣ متر مربع

    ٧١٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٨٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متميزة اقل مقدم ريسيل استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بسغر لقطه التجمع الاولبجوار الخدمات

    East House logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل 253 متر استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت مفروشة بالكامل فى موقع ممتاز بسعر تحفة

    Remax 360 logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت مفروشة بالكامل

    Country For Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دايركت علي main park Eastown للبيع

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٦٬٢٥٠ جنيه

    أقوى سعر لشقة 141م داخل المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه نادره فيلا فاخرة للبيع في مدينتي الجولف

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة على الحديقة | تشطيب كامل

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بجوار AUC شقه متشطبة في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هابتاون سيزونز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ب 6.650 في اي ستي - ام في بارك

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع