عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 83

2,830 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن على البحيرة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز على حمام السباحة في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - Double View + بواجهة بحري على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج THطرفية للبيع بمدينة نور فيو مفتوح

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة ميفيدا بأقساط اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم بفيو البرج الايقوني تشطيب superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من التسـعـيـن الـشـمـالي وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٠٥٬١٢٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 720م موقع مميز في كمبوند كايرو فيستيفال

    Pro House logo image

5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف على مساحات خضراء فى حسن علام احسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م - فيو لاجون - برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع حمام سباحه متشطب في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع متميز جدا للبيع لاميرادا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٢٬٩٤٠٬٥٤٠ جنيه

    امتلك فيلا في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بجاردن فيو مفتوح ناصية ممر التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٣٬٢٠٦٬٤٥١ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠١٥٬٢٩١ جنيه

    شقةمميزه متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو ريفا لافيستا اقساط نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل باقل من سعر الشركه استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - اقل سعر موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٤٬٥١٢٬١٤٠ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٥٬٤٨٤٬٥١٢ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٤٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بغرفه ناني

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع