عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 82

2,830 عقارات أخرى
  • 25

    أي فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa 231m في Giselle مدينتي بجوار الخدمات

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬١١٢٬٢٣٥ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز و موقع مميز للبيع في إل بوسكو

    why solutions logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة B10 مدينتي تشطيبات ممتازه وسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه مفروش بالكامل علي فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري سعر مميز - افضل تقسيمة استلم الان

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 2غرف بأقل سعر في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع بكمبوند اب تاون كايرو

    I-Zone logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧١ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى اميز موقع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٧٩٬٨٦٦ جنيه

    شقة في نوراي, بمقدم 5%, تقسيط علي 8 سنين

    Smart Move logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٥٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

4

    7+

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٧٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز بإطلالة على الكلوب هاوس في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | آي فيلا جاردن في MV Park

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف دوبلكس بمقدم 5% فقط مع تقسيط يصل ل 10سنوات

    Realm Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك بجاردن 80متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فى سراى-بأقساط على 5 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٢٬٠٩٥ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع بأقساط استلام فوري ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 3 غرف استلام فوري 167م ف كمبوند المقصد

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله شهر عقارى للبيع 210 متر مبانى 2007

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٤٥٬٠٠٢ جنيه

    شقه استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كواترو 280م برايم لوكيشن كايرو فيستيفال سيتي

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع