عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 64

2,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فاميلي هاوس بتقسيط 10 سنين مع اقوي مطور

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً فيلا مستقلة في بالم هيلز التجمع |

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 130م - تشطيب كامل - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٢٧٥ متر يطل على مساحات خضراء تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٥٧٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – جاهزة للاستلام في موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيو من واتر واي – تشطيب سوبر لوكس

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو باقل سعر مقدم استلام فوري في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس استلام فوري 350 م فيو جاردن ف القرنفل

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ للبيع في إيستاون

    Experts Home logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة موقع مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه 3غرف متشطبه في فيفث سكوير بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ذا فيلدج بلوكيشن و تشطيب مميز

    Premium Homes logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 203م مفروشة بالكامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 3 غرف تقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر اقل من الشركه ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فورى في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مع مدخل مباشر على المحور الرئيسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٩٬٣٩٧ جنيه

    شقة للبيع أزاد فيوز بحديقة تقسيط حتى 2030

    Premier Property logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة في چايد تشطيب كامل فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ٧٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن للبيع | فيو مباشر لاجون وCentral Park |

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٣٦ جنيه/متر مربع