عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 60

2,830 عقارات أخرى
  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع بسعر مميز ب مساحه روف كبيرة

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬١٩٦٬٧٤٤ جنيه

    شقتك في احدث مرحلة لهايد بارك بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بحمام سباحه خاص استلام فورى للبيع

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله فيو وايد جاردن باجمالي عقد قديم .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز شقة 165 متر تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    MD Signature logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة في اميز موقع في التجمع

    IRTKAZ logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا مودرن للبيع ببلو فيوز بميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Duplex For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فخم للبيع في الأندلس | مساحة 350م ومتشطب

    Aqarpedia For Resale logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٣٥٨٬٣٩٨ جنيه

    جراند فيلا للبيع | جاردن خاصة | استلام 2027 | فرصة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدزمرحلهةالفلل مقدم واقساط

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 2025 متشطبة بالكامل مع المراسم

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي142م تسهيلات حجز قديم موقع مميز

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو ريزيدنس 2 بسعر و لوكيشن مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ومتشطبة بشكل جميل في قلب مصر الجديدة .

    Remax 360 logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة وحمام سباحة | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام فورى جاهزة

    Rakar Investments logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف أنيق وفني جدا و في منتقة رائعة وجميلة .

    Remax 360 logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك سنترال, بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 925م ليك فيو بإطلالة مباشرة على البحيرة

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بريفادو فيو النادى اعلى تميز استلام فورى

    A 2 Z Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في تلال مقدم1.2مليون او كاش14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع