عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 62

2,830 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اس فيلا للبيع في سراي 239 متر ريسيل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٢٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة كورنر بالفرش ريسيل | ايستاون سوديك

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ استلام 6 شهور بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل فيلا متشطبه في هايد بارك استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس220م للبيع جاهز للمعاينه فى كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للاستلام تشطيب كامل في تريو جردنز

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وإطلالة على اللاجون في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    سطح

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع هايد بارك مفروش 98 متر

    NIFE Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بنتهاوس ريسيل أقل سعر بالماركت-كورنر فيو لايك

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مستلمة في المنطقة T

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في كمبوند تاج سيتي ع طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 135الف و امتلك شقتك في اميز موقع قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 105م بالتجمع كمبوند ذا ايكون بخصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع فيو مميز في PK1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف بحمام سباحة خاص وفرش راقي ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك ايست بحري فيو علي جنينه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع 418م تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٣٠٬٦٤٥ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 155م | استلام فوري | بالم هيلز VGK

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في إيستاون

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب راقي جداً 250 متر فيو امامي مميز بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى السوق دوبلكس أرضي للبيع استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت فيو مميز استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند تاج سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع