عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 36

2,823 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٥٧٤٬٦١٣ جنيه

    فيلا3طوابق بجاردن_حمام سباحه كبير خاص على اللاجون.

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = شقة 154م استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فزايد الجديدة بأفضل سعر بالتقسيط ع15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% مستقله 168م مشطبة بفيو مفتوح في تالالا

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امام بوابات الرحاب والجامعه الامريكيه بـ 1,280,000

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس 242م بجاردن متشطب اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC-بحري بفيو خيالي+ Large Garden

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحـري جاهزة للمعاينة تشطيب Luxury +ACs والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل + استلم شهور فقط بجوار الــ AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٨٢٧ جنيه

    شقة 95 متر بمشروع قطامية جيت بمقدم 5% 274.550 الف

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في سرايات القطامية - كمبوندات القطامية - القطامية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3/4 تشطيب للبيع بكمبوند سرايات القطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ذا كريست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تعاين بـ 1,060,000 تستلم امام بوابات الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 118 متر بفيو بمقدم 341 الف وقسط شهري 11.190

    One Real Estate logo image

3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين استلام فوري-سوديك مقدم 1,9مليون علي8سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٥٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 135م بأقل سعر ومكان مميز كمبوند المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره للبيع بمدينه نور استديو 67م عقد قديم

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٢٢ جنيه

    شقه 156م بحري فيو VIP بجوار AUC بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٧٤٬٢٢٢ جنيه

    فيلا172م كورنر واخده فيو خيالي وprime location قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع