عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 28

2,823 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد يومي 300 دولار بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه فيو رائع امام مدينتي - ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري بجوار مدينه الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى 239 م فى كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨١٬٧٤٣ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل ف شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Z EAST

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سراي فى القاهرة الجديدة قسط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن استلام فوري تشطيب كامل full privacy

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سراي تقسيط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقةفيو واجهتين بحري امام المطار خصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن استلام فوري تشطيب VIP امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م نص تشطيب فى سرايات القطامية

    Envigo Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% فيلا 212م اقساط 12 سنه ومقدم مليون جنيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خلف الجامعة الامريكية بقسط 1.174.000

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع