عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 102

2,828 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري بحري غرفتين بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبة بالتكيفات في قلب التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن برايم لوكيشن في سراي باقل سعر للكاش

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و اقساط بموقع مميز استلام 2026 ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة غرفتين في JBD /مقدم 500ألف تقسيط 7سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند لاميرادا نصف تشطيب فيو مميز

    Vida Solutions logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 116متر تشطيبات خاصة دورتانيb11

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بفيو أمامي مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كورنر للبيع في ايستاون - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس استلام فوري بسعر مميز في سراي مرحلة 1

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حى 3\4 التجمع الخامس قريبه من الخدمات

    D COMUNITA RE logo image

    شارع 155, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – المرحلة الرابعة

    Grey Parrot Realty logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع في سعادة القاهرة الجديدة

    New Capital Home. logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في مدينة المستقبل في كمبوند سراي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه متشطبة بالكامل للبيع فى ذا ارك التجمع

    TREX logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٠١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين في سوديك فيليت في قلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام السباحه فيلا في واتر واي بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ع المفتاح فوري بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬١٩٣٬٨٦٧ جنيه

    اس فيلا بجنينة فيو مفتوح عالجناين في سراي بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري دوبلكس+جاردن متشطب بخصوصية عالية البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع