عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 100

2,828 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فيلات-برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر-s1-اوبن فيو

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف دور ثانى على لاندسكيب فى المراسم

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نور المتميزه 123 متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة دور واحد في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر القرنفل - دور أرضي - موقع م

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي 3 واجهات بفيو خيالي علي landscapeبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م VIPفيو خيالي علي landscape وبرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في البنفسج فيلات استلام فوري بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر-برايم لوكيشن-متشطب-بحري-استلام فوري-اوبن فيو

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٦٢ جنيه

    شقه 176م بحري وفيومفتوح بالتقسيط بجوار حجوجه

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر في الماركت-اوبن فيو-

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + 85م garden للبيع اقساط من HASSAN ALLAM

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه جاهزه للاستلام مرحله اولي - في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | مودرن | مفروش | ليك فيو ريزيدنس

    Darcom for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم26مليون استاندالون بإطلالة لاندسكيب

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان علي فيو مميز 185متر

    Prime Company logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في موقع متميز تشطيب مميز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع باحلى لوكيشن بالعاصمة الادارية 60م ..

    متصدر

    Golden Future International logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر بتقسيط 7 سنين استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٥ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطبه -تكيفات-دايركت فيو-مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو 3 التجمع بسعر للقطة

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه في سوديك مفروشة بالكامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع