عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 10

2,831 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و اقساط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك بمقدم 2 مليون-برايم لوكيشن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٥١٥٬٣٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ21مليون كاش او مقدم 1,5 مليون

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في افضل لوكيشن في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    متصدر

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    متصدر

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    متصدر

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    متصدر

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    متصدر

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأعلي عائد في R8 وبأقل سعر + قسط شهري 10ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بلوتري شقة للبيع في التجمع من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة من سوديك بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة اس فيلا ريسيل بحري ع طريق السويس واقساط ١١سنة

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقيه ف كمباوند بريفادو مدينتي بمقدم 15%تستلم

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م هاى سوبر لوكس ف ابراهيم نوار م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع