عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 38

2,094 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%شقه بسعرلقطه امام المطار مباشرة فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك جاهزة بأقل من سعر الشركة امام الرحاب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر فى ACASA ALMA بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع الخامس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للاستثمار في JIWAR بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل مقدم -في ذا بروكس

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110مسوبر لوكس المستثمرين الجنوبية 3

    Envigo Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم وبأقل سعر فى وجود ريزيدنس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع امام فندق كمبنسكى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٣٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة استلام فوري بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلم فوري فيو مفتوح لاجون موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيو خيالي علي pool باقل من سعرها ب 25%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٧٩٬٢٥٧ جنيه

    فيلا 287م prime location بفيو خيالي ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 266م للبيع متشطب بالتقسيط على 10س أمام AUC

    متصدر

    GCR Developments logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع 175م بكمبوند سعادة بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ورك فيرا | شقة 153م | بمقدم 2 مليون |

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف (متشطبة جاهزة للستليم) فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع