عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون جنيه, صفحة 12

585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم550الف استلم فورا شقه بجوارAUCوالمطار فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم 0% في كمبوند تاج سيتي + اقساط علي12سنة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٤٢٬٩٧٠ جنيه

    شقه 142م بحري فيو landscape وبرايم لوكيشن بالتفسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه (100م ) فى قلب اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 216م واخد فيو VIP بحري و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% واقل مقدم شقة للبيع ( 166م ) فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بجاردن 217م و مدخل خاص في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة كورنر اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP دابل فيو امام مطار القاهرة بمقدم 750 الف

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه ع طريق السويس و بجوار المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Trible Viewبخصـم كبير ! + أقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـخصم 35% ! كورنر + حديقة بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم مفتاح شقتك جاهزه عالفرش قسط 3شهور 430K

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م بجاردن بالتجمع بمقدم 5% واقساط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع 43 متر بالتقسيط على 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بأفضل سعر في التجمع قسط ع 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف تريبل فيو لوكيشن VIP كورنر pool view

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للإيجار في ستون بارك التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥ جنيه/متر مربع