عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 30

1,283 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بجوار فندق موفنبيك بالسخنة +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجولي العين السخنة 150م+70م حديقة 4.25 مليون كاش

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي استلام فورى بمرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز للبحر في منتجع لاسيرينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضى بمنتجع لاجولي مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي موقع مميز بمنتجع لاسييستا بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول في لاسيرينا بالم بيتش بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثاني فى منتجع كيب باي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رؤيه كامله للبحر للبيع في منتجع لاسيرينا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دوبلكس في اورلاندو 1 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمنتجع ماليبو-شاليه مفروش بأجهزة والتكييفات

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع موقع مميز بمنتجع كورونادو بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شاليه مفروش للبيع ستلا دي ماري الجولف٢

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون موقع مميز للبيع في منتجع فينيسيا

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر في الحدائق المعلقة ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع_مرسيليا بلوباى آسيا مرحلة فيرجينيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش في قرية لاسيرينا ريد كاربت المرحلة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قرية سكاي سيتي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    سكاى سيتى, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى-منتجع فينيسيا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في بانوراما للبيع – مفروش بالأجهزة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ارضي بمنتجع لاجولي مارينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شالية fمنتجع لاسيرينا بالم بيتتش

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بالتقسيط دور اول بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فيو الجولف في مرحلة الجولف باي بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش فى بانوراما بورتو 2.15 مليون كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع