عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 33

1,283 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري ف قرية ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى تلال السخنه بجوار قريه بورتو السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م سعر مميزفي الأهرامات بورتوالسخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لاسيرينا ريد كاربت شالية -العين السحنة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في شاليه مفروش بالكامل للبيع بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش دور ثاني للبيع المونت جلالة السخنه

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بالتقسيط بمنتجع بوهو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالتقسيط في منتجع بيلا فينتو فيو البحر

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو البحر بمنتجع لاسيستا للبيع بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كورونادو مارينا – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سعر مميز في منتجع ستلا سي في السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-قرية نيو فينيسيا موقع مميز-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    نيو فينيسيا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمرحلة بورتو ايلاند شالية موقع مميز ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع غرفتين في منتجع فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين بمرحلة البانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش بورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور ثاني- لالونا بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلاجيو / العين السخنة – شاليه للبيع بتجهيزات كاملة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثان بالرووف استلام فورى سانتا كلوز

    Arsam Real-estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل للبيع امكسيكو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أمكسيكو برادايز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بالتقسيط في بيلا فينتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في منتجع لاسيرينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية غرفتين بمرحلة البهامز بمشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي للبيع سعر مميز في منتجع أروما السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع