عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 28

1,283 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع هرم منقرع اهرامات بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري بمنتجع لاسيرينا بالم بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بالتقسيط دور اول بقرية المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه_مرسيليا بلوباى آسيا للبيع_كاسيا_العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل من المالك مباشرة متشطب في السخنه

    Catchers investment logo image

    العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع – لالونا ريزورت – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرسيليا بلو باي اسيا – العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بسعر لقطه بقسط حتي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فرش فاخر بمنتجع لاسيستا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش-فيو بحر وحمام سباحة- كورونادو -السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع تشطيب فاخر بمرحلة الكاريبيان باي بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مفروش فى بورتو السخنة –الحدائق المعلقه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بارخص سعر دايركت على لاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين مفروش بالكامل في ازها السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٥١٬٥٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب بالغاز الطبيعي+ الفرش فى السخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في لاجونا باي، العين السخنة

    Property Network logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في موقع متميز بمقدم 10 % و قسط حتي 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٬٩٦٢٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 195م sea view استلام فوري متشطبprime location

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بالعين السخنه قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بياسيرا العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بحديقة للبيع اروما السخنة علي البحر

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الرملة فيو بانورامي علي البحر من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    G-BAY EL-SOKHNA فرصة مميزة لامتلاك ستوديو في

    Feeds logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن , بالتقسيط شاليه ع البحر " بحر رملي "

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م متشطب بالكامل دايركت على البحر

    Strive Reality logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع