عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 18

1,286 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 1.2مليون + تشطيب High end وأقساط 8سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500.000 شاليه باميز اطلاله بقلب العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز العين السخنه ستيلا سي فيو

    Town River logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stella di mare1 فيلا للبيع ستيلا دي ماري السخنه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stella di mare1 فيلا للبيع ستيلا دي ماري السخنه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stella di mare1 فيلا للبيع ستيلا دي ماري السخنه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stella di mare1 فيلا للبيع ستيلا دي ماري السخنه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stella di mare1 فيلا للبيع ستيلا دي ماري السخنه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بالروف للبيع بقريه ستيلا دي ماري الجولف

    Sky Home logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stella di mare1 فيلا للبيع ستيلا دي ماري السخنه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رائع للبيع الدور الاول بياسيرا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة متشطب بالفرش و الاجهزه استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل مع جاردن بانوراما بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية لاجولي مارينا العين السخنة تقسيط

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قرية لاجولي

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع العين السخنه قريه بلو باي

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر مميز في العين السخنه قريه لاجولي

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع في العين السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطه للبيع قرية بياسيرا العين السخنه

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500.00شاليه بخطوات للبحر مع تلال السخنه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي 10سنين شاليه بجاردن عالبحر متشطب السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين فيو البحر فيفا كوست عين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز مرحلة الأهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين تقسيط منتجع بيلا رومانس السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع