عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 21

1,284 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قريه بياسيرا العين السخنه باقل سعر

    Capital Lords Real Estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ( تشطيب فندقي) في ابراج العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي فيو مميز في بانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور ارضي في قرية ستيلا سي فيو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشرة في بروتو السخنه بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "لقطة" ورووف خاص - لاسيرينا بالم بيتش السخن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شاليه بفيو بحر داخل بورتو السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري بفيو بالكامل ع البحر متشطب بالكامل

    Property Group logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200م تري البحر بقرية زهرة البحيرات بكبريت

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 متر متشطب بالفرش في السخنة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه | ستيلا دي ماري، العين السخنة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 139م/تشطيب vip/فيو بحر ولاجون فى لمونت جلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية فيو حمام سباحة بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شالية استلام فوري متشطب BOHO

    Egypt Best Properties logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما على البحر واللاجوون بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 95م بحديقة 50م استلام فوري متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تكملة اقساط اقل من سعر الماركت فيو بحر متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل بسعر لقطة تكملة اقساط فيو بحر ولاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية اقل من سعر الماركت فيو بحر استلام فوري متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل من سعر الماركت تكملة اقساط فيو لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي بالفرش ريسيل بسعر مميز تكملة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر ولاجوون بحري استلام فوري تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة ريسيل تكملة اقساط فيو بحر بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عرفتين وناني + حديقة 80م استلام فوري متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل بسعر لقطة تكملة اقساط فيو بحر ولاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع