عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 31

772 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رووف مفروش للبيع في قرية بلاجيو

    Capital Lords Real Estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاص على البحر بالتقسيط على 10 سنوات

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو السخنة) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في كورنادو مارينا

    Capital Lords Real Estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٢٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه/بيع/ايرس العين السخنه

    Home Destination logo image

    العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٤٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 150م مؤثثة بقرية زهرة البحيرات بكبريت السويس

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو في ريفر آيلاند السخنة بمقدم 10%

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف بيلا فيستا

    Capital Lords Real Estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف لاسيرينا ميني ايجيبت

    Capital Lords Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ستوديو مميز للبيع ف بلاجيو

    Capital Lords Real Estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف بلاجيو عين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في منتجع الحياة – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 87م في الحجاز باقل من سعر السوق بفيو مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحجاز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا سيرينا العين السخنة ريد كاربت

    Smart Assets Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شاليه أحلامك في قلب السخنة!

    Better Estate Investment logo image

    هوليداي بيتش, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو السخنة) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بكارنيليا العين السخنة استلام 2026

    Remax Today logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٧٠٬٩٨٥ جنيه

    شاليه للبيع في جبال السخنة- بموقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٧٩٬١١٥ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع في جبال السخنة

    Smart Assets Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في المونت جلاله السخنه

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٣٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية جبال السخنة

    Smart Assets Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنة (بورتو السخنة - ايلاند)

    RE/MAX Avalon logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع