عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 28

772 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالايلاند شاليه 102م غرفتين عالبحر

    Lennar For Real Estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه للبيع بأقل سعر بفيو POOL بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    يطل علي البحر وحمام السباحة - بالمطبخ والتكيفات

    Remax The Address logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900k=شقة(130م)بفيو بحر 100% + فيو pool +متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500 ألف + قسط 14سنة = شاليه 140م بفـيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم40% شاليه 181م بفـيو على البحر من أعلى ارتفاع

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فالايلاند جاهز مكيف فيو بحري 60م بأقل سعر

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل في الايلاند دور اول عالبحر بسعر منافس

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الآيلاند 1 بورتو السخنة 60م لقطة

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق الفرصة! شاليه جاهز في الكاريبيان 60م بأقل سعر

    Lennar For Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي من كل غرفة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ٦٥ متر في الكاربيان بورتو السخنة

    Lennar For Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٦٥ متر في الكاربيان بورتو السخنة دور تاني

    Lennar For Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي 72م جاهز للمعاينة فـيو خيالي جزيرة VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60 مترًا مربع بالعين السخنة

    sherwoods property logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه125م بـ 700K إطلالة بحـر + مارينا مفتوحة 360ْ

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م بانوراما بورتو السخنةمؤثث بالعين السخنة

    sherwoods property logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "فيو بحر" للبيع - ستيلا دي ماري 2

    Better Estate Investment logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة بفيو بانورامي للبحر من ارتفاع 160م

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م فيو بحر من كل غرفة على ارتفاع أعلى الجبل

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    540الف مقدم بتشطيبات كامله فيو بحري 130 متر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900,000 = شاليه(130م) صف اول ع البحر finished

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    930 ألف = فيلا 175م صف أول بحر من أعلى ارتفاع

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مميز من الجاردن وخطوات للبسين

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر روعه الترا مودرن 60م فالايلاند _ بورتو!

    Lennar For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع