عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 476

1,480 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف الشيخ زايدبالمطبخ والتيكيفات جاهزه لسكن فوري

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في أبراج زيد الشيخ زايد

    Remax Jareed logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك شقه ف زايد ديونز جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم لشقه ارضي بجاردن في بالم باركس.

    Real Vision logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لوكيشن مميز فيو جولف

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بيزمينت ألترا مودرن بحمام سباحة في اليجريا

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويستاون سوديك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بسعر مميز فاي سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3 غرف بأقل مقدم استلام 2027 !

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع باعلى مده اقساط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باعلي نسبه تميز ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بكمبوند جولز فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة أستلام شهور بالتقسيط Sheikh Zayed

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٨١٬١٠٠ جنيه

    او ويست جرين فالى تاون هاوس للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لوكيشن مميز فيو جولف

    Property Hills VIP logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٦٬٥٠١ جنيه

    ستوديو للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز و موقع مميز

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 87م سوبر لوكس في الحي الأول

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٢٬٦٤٥٬٢٠٠ جنيه

    لوفت نادر بروف يطل علي مساحة خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٣١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع