عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 467

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت ماونتن فيو آي سيتي – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    شقة 167م متشطبة التكييفات تكملة اقساط - فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة في كمبوند نيوم- 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند كاذا بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس تشطيب راقي بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف تكملة اقساط في فيلدج ويست شيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٣٣٬٢٧٩ جنيه

    توين هاوس 221م بريف جيتس على وصلة دهشور الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢١ متر مربع

    ٧٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 210م كمبوند حي الاشجار بالمطبخ .

    Abrag 2 logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب راقي بالتكييفات ذا ادريس

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠١٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند سولانا نيو زايد - لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع استلام فوري بموقع مميز كمبوند نيوم

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بيراميدز هايتس بالتقسيط علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    توين هاوس بنص السعر استلام فوري الجابري ماجوريل

    Abrag 2 logo image

    ماجوريل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدا بالتقسيط في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في كومبوند Patio Zahraa

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 75م فيلدج ويست الشيخ زايد بالتكييفات

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس للبيع استلام قريب بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع