عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 466

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - إطلالة بانورامية - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩١٬٨٨٧ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر كمبوند نيوم أكتوبر لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطة في زايد كمبوند تلال الجزيرة

    Abrag 2 logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    Abrag 2 logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه بجاردين210م كمبوند حي اشجار

    Abrag 2 logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 167 متر + 90 متر رووف, تشيل اوت بارك

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر شقة تاون هاوس مرحلة اولي للبيع في كييفا زايد

    Abrag 2 logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬١١٨ جنيه

    تاون هاوس بسعر 2023 في كمبوند ريفرز نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند بروميناد ريزدنس موقع مميز

    Abrag 2 logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فندق كراون بلازا داخل 205 زايد تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Remax Westway logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر متشطبة بالكامل للبيع فى المهندسين

    Vida Solutions logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 385م سولايا انرشيا امام نيو جيزة 6أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في الحي السادس عشر دور اول بكونة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع