عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 399

1,445 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اقل سعر في الماركت في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع

    Homevise Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع تشطيب راقي بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبةبالمطبخ والدريسنج والتكييفات فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع من حسن علام في اكتوبر قسط 7 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع تشطيب راقي في ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة تشطيب راقي استلام فوري لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3 غرف 167متر موقع مميز في فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة 248 متر تشطيب راقي ف ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات في ابرج زيد بالقرب من الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In New Giza - 6th of October

    Amaken For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تفاوض إستلام فوري فيو جاردن بدون مصالحات سلم داخلي

    Selective logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتقسيط استلام 2026 في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة مفروشة بالكامل بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالفرش - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب راقي فيو مميز بأرقي موقع في اكتوبر

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل فيو مميز اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو الزهراء لافيستا

    Beltone logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع متشطبة+جاردن في بيفرلي هيلز شيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٧ جنيه/متر مربع