عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 400

1,445 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House Vye Sodic New Zayed

    Beltone logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مجددة بالكامل | 5 دقائق للمتحف المصرى الكبير

    Anchor for Real Estate logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع التكيفات في فيلدج ويست لدرة

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب في المستثمر الصغير -الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٣٣٨ جنيه

    بيتهاوس للبيع او ويست موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م بجاردن كبيرة استلام فوري تقسيط 18 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف في شارع محيي الدين الرئيسي بالدقي

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت فيو مفتوح غير مجروح تشطيب فندقي

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 230م فيو مميز - موقع مميز - باديه

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م تشطيب كامل للبيع في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شمال الواحة

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب في المستثمر الصغير

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٢١ متر مربع

    ٧٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات ريسيل ب او ويست فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استلام فوري تاون هاوس للبيع في فاي سوديك

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بأقل مقدم في الماركت

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة مفروشة فرش راقي ف ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في ويستاون سوديك متشطبة سوبر لوكس

    West Field Property Consultancy logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس خدمة فندقية من كراون بلازا متشطب

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب في المستثمر الصغير -الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع