عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 268

1,557 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي نيوم اكتوبر التوسعات الشمالية

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بـ 8.1 مليون -مارفيل زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بـ 8.1 مليون -مارفيل زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 950م للبيع في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٧٣٬٦٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي | لوفت في إيفوار – زايد

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في كمبوند جولز – جاهز للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل ٢ غرف في سولانا بتشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٤٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 950م للبيع في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بكمبوند كازا بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في جولز بسعر أقل من السوق

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند ذا استيتس سوديك زايد الجديدة

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك فيلا في سولانا بمقدم مرن

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في كمبوند جولز – جاهز للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سولانا – أقل سعر في السوق

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٧٣٬٦٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي | لوفت في إيفوار – زايد

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة كمبوند رويال سيتي شيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | فيلا للبيع في سولانا بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحري 3 غرف نوم استلام فوري افضل سعر

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٧٣ جنيه/متر مربع