عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 269

1,557 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو تشيل آوت بارك -موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في إيتابا – جاهز للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند جولز بفيو مميز امام نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل 107م بالتقسيط في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري في كمبوند فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالوكيشن مميز امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    وست اند, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بادية | أقل من سعر السوق

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في بالم هيلز بالم باركس بالقرب نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل 107م بالتقسيط في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في إيتابا – جاهز للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز معماري في ويست ليفز – شقة واسعة للبيع

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو لاجون في كمبوند ريفرز -زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب روف متشطبه بالكامل مباشرا علي طريق النزهه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو أكتوبر بارك

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز بحمام سباحه بأقل سعر للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في نيو جيزه بجوار كمبوند بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند او ويست متكامل الخدامات امام

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٦١ متر مربع

    ١٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ذا آكسس –موقع استراتيجي بجوار الأهرام

    RE/MAX Everest logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٣١٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو تشيل آوت بارك -موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الشيخ زايد فيو مفتوج امام الربوه

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٧٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في نايا ويست | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع