عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 240

1,532 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى افضل لوكيشن اوبن فيو تقسيط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2غرف استلام فوري متشطبة بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    أكبر ستاندالون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو الأهرامات - بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرا علي طريق وصله دهشور ب اقساط و سعر رائع

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 229م للبيع بكمبوند امام بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك افخم شقه في قلب زايد متشطبه علي10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه فى افضل لوكيشن اوبن فيو تقسيط 10 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مباشر علي نادي الجزيرة 208 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر في ذا كراون بإطلالة مزدوجة على اللاجون

    Residia logo image

6

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٩١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - كمبوند الخمائل - بحديقه 230م

    Osoul Misr logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو الأهرامات - بجانب جولف فيوز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وهايد بارك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك بنتاهاوس في قلب زايد متشطبه علي 10سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك افخم شقه في قلب زايد متشطبه علي10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    قصر

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر 1600 م – للبيع – كمبوند الربوة الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Palm Villa تشطيب فاخر أول سكن

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٩ متر مربع

    ٤١٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة بفيو على حمام السباحة فى سولايا

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فيو مفتوح مزدوج -ذا كراون - بالتقسيط

    Residia logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس استلام فوري بموقع مميز

    Roots Development logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست ع فيو لاند سكيب بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تووين هاوس مميز فى افضل لوكيشن اوبن فيو تقسيط10سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك دوبليكس في قلب زايد متشطبه علي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - أقل مقدم - 14 مليون "محدث"

    Residia logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع