عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 239

1,532 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر إطلالة مفتوحة على لاندسكيب-البحيره

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    دوبلكس

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 592م في حدائق أكتوبر – السياحيةب

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٩٢ متر مربع

    ٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ف روك ايدين استلام فوري بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز سوبر لوكس امبرفيل نيو جيزة بيع

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقي بمقدم 5% قسط على 10 سنوات

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 118م كمبوند سكن مصر سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن جاهزة بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في Allegria – سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    8 فلل إعادة البيع في The Estates – جاهزة للاستلام

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل – جولف فيوز | 30,000,000 جم

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٩٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 125م+جاردن 90م استلام فوري بفيو مميز

    متصدر

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرفه للبيع في سولانا ويست 5% اقساط 10 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ٧٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض- للبيع - مباشر 125م علي وصله دهشور- الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    ٤٨٬٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع في ذا إستيتس – سوديك / نيو زاي

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 توين وتاون هاوس في استيتس بمقدم يبدأ من 13.9 م

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى كايرو جيت بجانب فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩١٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بفيو مميز علي الجولف الرئيسى

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على ZED Park

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة تشطيب فندقي في ابراج مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متصلة فسيحة في جولف فيوز – موقع متميز

    Residia logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد ايون مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع