عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 241

1,548 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 380 م بإطلالة على لاندسكيب في جويا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا متشطب بالتكيفات فيو مميز

    Rokn Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في ذا كراون غير مجروحة وسعر مميز

    Rokn Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مدينه مصر بخصم كاش 50% او قسط

    Step One Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في اب تاون اكتوبر بسعر لقطة وموقع متميز

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٦٢٢ متر مربع

    ٥٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبحر الأعظم

    Home city real estate logo image

    شارع البحر الاعظم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800 الف شقة 112 متر و اشتراك نادى الجزيرة.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 تاون هاوس كورنر في ذاكراون - بأسعار مناسبة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 271م بجاردن 168م بالحزام الاخضر

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ارضى بجاردن 197م+جاردن214م بقسط ربع سنوى

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800 الف شقة 112 متر و اشتراك نادى الجزيرة.

    property hills Elite logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٧٩٬٣١٢ جنيه

    تاون هاوس بسعر وموقع مميزين في بيل في - إعمار مصر

    why solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر قسط اى فيلا كورنر بقسط ربع سنوى فى mv

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بتراس كبير في ماونتن فيو شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة - تشطيبات فاخرة - ٣٢٠ متر

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل واسع ومرتفع جاهز للتسليم دفعة أولى 13 مليون

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز 240 متر للبيع استلام فوري في ويستاون

    I-Move logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع