عقارات للبيع في العلمين بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

585 عقارات أخرى
  • 22

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٦٬١٣٠ جنيه

    شقة 145م بدون اوفر وصف ثاني لاجون بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقم 10% استلم شالييهك متشطب بالكامل فى كيو باى

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨١٤٬٤٠٠ جنيه

    شاليه 30م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر مباشرة تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٩٬٨٠٠ جنيه

    شاليه متشطب دايركت علي البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600 استلم تشطيبVIP فيو لاجون صف اول جاهز قسط 12س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةVIP بانورامية صف اول استلام حالا مقدم+تكملة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 122م بمكان مميز بالحي اللاتيني بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٦٥٨٬٧٥٠ جنيه

    شاليه 46م للبيع - العلمين لاجونز

    Chance for Realestate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٦٬١٤٥ جنيه

    شقة 150م في الحي اللاتيني بلوكيشن بحر ومتميزة

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله ساحره عالبحر بخدمه 5-Star تشطيب كامل +ACs !

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع