عقارات للبيع في العلمين بـ 2 مليون جنيه, صفحة 10

585 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع 2 غرف نوم بأقل سعر - استلام سنة

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 30م بسعر 1,800,000ج بالتشطيب فى بورتو جولف

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع بأقل سعر استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م ((متشطب بفيو ابراج العلمين))تقسيط عـ4س

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ف قلب الساحل الشمالي بمقدم570الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 30م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت علي البحر بمقدم 860 الف بجوار مراسي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP دايركت ع البحر , بـ مقدم 700 الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP دايركت ع البحر , بـ مقدم 700 الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بتشطيبVIP+التكييفات والفرش+فيو اول بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , علي البحر , متشطب جاهز ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شاليه للبيع صف اول بحر مفروش بالكامل الساحل

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقم 10% استلم شالييهك متشطب بالكامل فى كيو باى

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية علي البحرمباشرةعلي الرملة صف اول جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر مباشرة بجانب فندق Rixos Alamein

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Fully Finished, furnished, Ac's,Ready to move Chal

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار فندق Rixos العالمين " وحداتكServices فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى سى فيو متشطب بالفرش والاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه استلام فورى صف اول على البحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع