عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 50

1,783 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل من المالك فوري ف النرجس التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري , ريسيل مباشر من المالك , شقة للبيع ديسترك 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك ريسيل متشطبة + الفرش +فوري جالريا

    Catchers investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ريسيل من المالك استلام فوري في ميڤيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه استلام فوري ماونتن فيو

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كمبوند ديفينا جاردنز م المالك

    Property Hills  One logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتي توين هاوس استلام فوري ريسيل 280 متر

    Property Hills  One logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه استلام فورى فى النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل من المالك استلام فورى في النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل في جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبةusl فوري جاهزة للسكن كمبوند جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل تشطيب المالك في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بكمبوند ادريس ايست من المالك فوري

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اريا صبور التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في أميز موقع بالرحاب 1 نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى 4 غرف فيلات فورسيزون قسط منفصله

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75 م للبيع قرية مارسيليا قبلى دورأول مفروش

    El Marwa For Real Estate logo image

    قرية مرسيليا, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند دجله جاردنز اكبر مساحه

    Genova Investment logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك بنظام تقسيط وسعر ممتاز بالمربع الذهبى

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف كاملة التشطيب للبيع في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل من المالك استلام فورى في الاندلس

    Catchers investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ريسيل استاندالون من المالك متشطبه استلام فورى

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند المصراويه | 182م | التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل استلام فورى فى

    Catchers investment logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم + بدروم في ليك فيو – رويال ميدوز |

    Properties-Today.com logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع