عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 49

1,783 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس للبيع بهرم سيتي 3غرف + حديقة

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس للبيع بهرم سيتي 3غرف + حديقة

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع مباشره من المالك مارق جاردنز

    views investment logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك مباشره شقه متشطبه في ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من المالك مباشرة في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 140م تشطيب كامل-lakeview resdince

    4C Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه كورنر في كمبوند ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى شارع الجيش موازى لشارع الطاقة الحى ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معسكر الجيش, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز استاند الون 325م موقع مميز جدا و سعر لقطة

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بوليفارد | إطلالة مباشرة على البول

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره تاون هاوس كورنر في التجمع الخامس

    views investment logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع من المالك مباشره في كمبوند ليان

    views investment logo image

4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦١٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس خلف أوجامي /شاطئ رملي/مقدم 5%

    Summit Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعى السفر من وكيل المالك شقة بالقرب من سراج مول

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع راقي لدواعى السفر من وكيل المالك

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فورى في جاردن هايتس

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعى السفر من وكيل المالك شقة بالقرب من سراج مول

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل من المالك مباشرةً في بيت الوطن

    Catchers investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك مباشرة في بيت الوطن

    Catchers investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل من المالك بالتكيفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م فاخرة للبيع في B8 مدينتي تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ريسيل من المالك استلام فوري في كمبوند سراي

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في District 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل من المالك متشطب فوري في جاردينيا

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل في مدينتي

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع